BOJE HP 901 CC653AE

2.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 901 CC653AE
Marka Hp

Anëtarësohu

24 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

HP 901 Black Ink jep printime me cilësi profesionale për një kosto të ulët për faqe. Përfitoni tekst të zi me cilësi të lartë dhe grafika rezistente ndaj zbehjes së ngjyrës.

Mbështetuni në bojërat origjinale HP për një performancë të qëndrueshme dhe rezultate të shkëlqyeshme printimi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1686

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni