BOJE CANON INK GI-490 BK

Garancia: muaj
1.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE CANON INK GI-490 BK
Marka Canon

Anëtarësohu

11 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Merrni rezultatet më të mira

Boja Canon GI-490BK ju garanton rezultatet më të mira nga printeri juaj. Kutia e bojës Canon GI-490BK prej 135ml mund të printojë deri në 6,000 faqe dhe është krijuar për të punuar me printera profesional për të prodhuar rezultate profesionale.

Ngjyrat rezultojnë të gjalla dhe linjat e mprehta. Boja Canon GI-490BK krijon dokumenta, broshura dhe fotografi që duken shkëlqyeshëm dhe që zgjasin për një kohë të gjatë. Me këtë produkt, ju mund të prodhoni rezultate profesionale në shtëpi ose në zyrë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BJ00163
Marka CANON
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code 7900000145615
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni