BOJE HP 652 F6V24AE COLOR

Garancia: muaj
1.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 652 F6V24AE COLOR
Marka Hp

Anëtarësohu

14 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

Siguroni printimet më të mira të mundshme për shtëpi, shkollë dhe punë me bojëra të ndërtuara dhe të testuara për printerin tuaj HP dhe të dizenjuara për të dhënë vazhdimisht printime të jashtëzakonshme. Printoni dokumente me kosto të ulët dhe me cilësi të lartë me bojërat origjinale HP.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BJ00124
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra Tri Kolor
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0686
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni