HP AIO 7720

Garancia: 12 muaj
24.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP AIO 7720
Marka Hp

Detaje

Katër funksione në një pajisje të vetme

Ju mund të printoni, skanoni, kopjoni dhe të dërgoni fakse vetëm me anë të kontrollit në ekranin me prekje LCD 2.65" të printerit HP OfficeJet Pro 7720. Printoni në mënyrë automatike të dyanshme dhe në përmasa të ndryshme deri në formatin A3.

Performancë e shkëlqyer

Printoni deri në 3 herë më shumë në bardhë e zi dhe 2 herë më shumë me ngjyra. Përfitoni imazhe grafike me ngjyra të gjalla dhe tekst të zi, ideale për broshura, prezantime dhe dokumente të tjera të zyrës. Printeri monitoron nivelet e tij të bojës, kështu që ju do të merrni bojë vetëm kur të keni nevojë. Rezolucioni optik për printimin është 1200x1200 dpi ndërsa për skanimin është 1200dpi. Shpejtësia e printimit arrin deri në 22 faqe në minutë dhe kapaciteti mujor është 1500 faqe.

Mundësi printimi nga shumë pajisje

Lidhni këtë printer në shtëpinë tuaj ose rrjetin e zyrës me rrjetin Ethernet ose me LAN Wireless. Ju mund të printoni nga pajisjet tuaja të lëvizshme me aplikacionin falas HP ePrint ose Apple® AirPrint. Një portë USB 2.0 me shpejtësi të lartë ofron një lidhje standarde me kompjuterin tuaj ose pajisje të tjera.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0435
Marka HP
Funksioni PRINTER ALL IN ONE + Fax
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 22 bardh e zi / 18 me ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 34 bardh e zi
Memorja e brendshme (MB) 512 MB
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 250
Volumi mujor (faqe) deri ne 1500 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / Wi-Fi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe / E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCDA6000

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni