HP Printer/Copier/Scanner M130

Garancia: 12 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP Printer/Copier/Scanner M130
Marka Hp

Detaje

Dizenjuar për efikasitet

• Printoni, skanoni, dhe kopjoni me printerin e vogël HP LaserJet MFP i dizenjuar për t'u përshtatur në hapësirat e ngushta të punës.

• Prisni më pak. Printoni deri në 22 faqe në minutë, me faqet e para të jenë gati për 7.3 sekonda.

• Kurseni energji me teknologjinë HP Auto-On / Auto-Off.

• Printoni shpejt dokumentet e dyanshme në më pak hapa.

Printimi me celular është bërë i thjeshtë

• Ju mund të printoni nga pajisjet tuaja të lëvizshme me aplikacionin falas HP ePrint ose Apple® AirPrint.

• Printoni direkt nga pajisja juaj e lëvizshme në printerin tuaj Wi-Fi Direct® pa hyrë në rrjetin e kompanisë.

Printim cilësor HP

• Prodhoni tekst të mprehtë, ngjyra të zeza të forta dhe grafikë të shkëlqyer.

• Kontrolloni nivelet e tonerit me teknologjinë e matjes së printimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0434
Marka HP
Funksioni PRINTER ALL IN ONE
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 22
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 dpi
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600x1200 dpi
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 22
Memorja e brendshme (MB) 256 MB
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 150
Volumi mujor (faqe) deri ne 1500 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / WiFi / AirPrint
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCDZ0233

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni