PRINTER CANON G3400(INK TANKS)

Garancia: 12 muaj
22.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER CANON G3400(INK TANKS)
Marka Canon

Detaje


Printoni, kopjoni dhe skanoni në një pajisje

Shijoni rendimentin e pakrahasueshëm të printimit me kosto të ulët dhe të cilësisë së lartë të dokumenteve dhe fotove. Printeri lidhet lehtë me pajisjet smart nëpërmjet Wi-Fi. Ky printer shumëfunksional është ideal për shtëpi ose zyrë. Provoni printim produktiv dhe me kosto shumë efikase me rendiment të lartë deri në 6000 faqe nga një shishe boje të zezë ose deri në 7000 faqe duke përdorur një komplet shishesh me ngjyra.

Kuti boje të integruara

PIXMA Seria G është ndërtuar me fokus kryesor dizajnin. Kutitë e bojës të vendosura përpara lehtësojnë rimbushjen dhe kontrollin e niveleve të bojës, duke garantuar që të mos gjendeni asnjëherë të papërgatitur. Dizajni kompakt dhe elegant bën të mundur përshatjen e plotë në ambientin e një shtëpie apo zyre.

Aplikacion Canon PRINT/ printim Wi-Fi

Printoni me lehtësi nga kudo, pasi PIXMA G3400 ofron lidhjen Wi-Fi, duke ju lejuar të printoni me valë nga kompjuteri dhe pajisjet smart përmes aplikacionit Canon PRINT. Në këtë mënyrë nuk do të keni nevojë të instaloni softuerë për të filluar printimin.

Teknologjia Fine për printim me volumë të madh

Është e rëndësishme që sistemi i printimit të mbetet i qëndrueshëm gjatë printimeve me volumë të madh. Kjo është bërë e mundur përmes integrimit të kokës së printimit FINE, një teknologji e cila siguron që të mos futet ajër në sistemin e tubave të bojës.

Bojë me pigment të zi dhe me ngjyra

Përmirësoni cilësinë e printimeve tuaja me bojën e e zezë për krijimin e teksteve të qarta dhe bojërat me ngjyra për imazhe jashtëzakonisht të gjalla.

PIXMA Cloud

Me shërbimin PIXMA Cloud ju mund të hapni shërbime online të tilla si Google Drive, Evernote, Dropbox dhe OneDrive. Rrjetet sociale luajnë një rol të madh në ndarjen e informacionit, prandaj është bërë më e lehtë që të printoni nga faqe si Facebook dhe Instagram.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0450
Marka CANON
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 8.8 bardh e zi / 5 me ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 X 1200 dpi
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600x1200 dpi
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 2.5 fpm
Memorja e brendshme (MB) Jo
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) No
Nderfaqja USB / WiFi
Sistemi Operativ Windows 10/8.1/7/
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 7900000187486

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni