Sale PRINTER CANON G3410(INK TANKS)

PRINTER CANON G3410(INK TANKS)

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 22.990 Lekë

Çmimi special 19.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER CANON G3410(INK TANKS)
Marka Canon

Detaje

Printoni, kopjoni dhe skanoni në një pajisje

Shijoni rendimentin e pakrahasueshëm të printimit me kosto të ulët dhe të cilësisë së lartë të dokumenteve dhe fotove. Printeri lidhet lehtë me pajisjet smart dhe me cloud nëpërmjet Wi-Fi. Ky printer shumëfunksional është ideal për shtëpi ose zyrë.

Produktivitet i pabesueshëm

Provoni printim produktiv dhe me kosto shumë efikase me rendiment të lartë deri në 6000 faqe nga një shishe boje të zezë ose deri në 7000 faqe duke përdorur një komplet shishesh me ngjyra.

Cilësi e lartë printimi

Printoni me cilësi të lartë duke përdorur teknologjinë FINE të Canon dhe sistemin e bojës hibride me pigment të zi për dokumente të mprehta dhe me ngjyra për foto të gjalla deri në formatin A4.

Lidhshmëria

Printoni dhe skanoni lehtësisht me anë të lidhjes wireless nga pajisjet smart duke përdorur aplikacionin Canon PRINT (iOS ose Android) me suport të integruar PIXMA Cloud Link dhe Mopria® (Android).

Kompakt dhe i besueshëm

Ky printer me funksionet e printimit, fotokopjimit dhe skanimit, printon volume të mëdha me lehtësi falë sistemit të bojës FINE.

Përdorim i thjeshtë

Kontrolloni lehtësisht nivelet e bojës me kutitë e integruara të bojes në pjesën e përparme të printerit, kështu nuk do të gjendeni asnjëherë të papërgatitur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0449
Marka CANON
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 8.8 bardh e zi / 5 me ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 X 1200 dpi
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600x1200 dpi
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 3.5 fpm
Memorja e brendshme (MB) Jo
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) No
Nderfaqja USB / WiFi
Sistemi Operativ Windows 10/8.1/7/
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 7900000187479

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni