Sale PRINTER CANON PIXMA G1400

PRINTER CANON PIXMA G1400

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 15.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER CANON PIXMA G1400
Marka Canon

Detaje

Printoni me cilësi të lartë

I përshtatshëm, funksional dhe ekonomik, Canon G1400 është projektuar për të përmbushur nevojat e përditshme të çdo përdoruesi. Me dizajn të hijshëm dhe dimensione të vogla, ai do të përshtatet në mënyrë të përkryer në mjedisin e shtëpisë ose zyrës suaj. Ky model përfshin të gjitha funksionet e rëndësishme të PIXMA Seria G pasi është një printer që prodhon printime me cilësi të lartë i thjeshtë për t'u përdorur.

Printoni me ngjyra dhe bardh e zi

Përmirësoni cilësinë e printimeve tuaja me bojën e zezë për krijimin e teksteve të qarta dhe bojën me ngjyra për imazhe jashtëzakonisht të gjalla. Me një set bojërash ju mund të printoni deri në 7000 faqe me ngjyra dhe 6000 bardh e zi.

Kuti boje të integruara

PIXMA Seria G është ndërtuar me fokus kryesor dizajnin. Kutitë e bojës të vendosura përpara lehtësojnë rimbushjen dhe kontrollin e niveleve të bojës, duke garantuar që të mos gjendeni asnjëherë të papërgatitur. Dizajni kompakt dhe elegant bën të mundur përshatjen e plotë në ambientin e një shtëpie apo zyre.

Teknologjia Fine për printim me volumë të madh

Është e rëndësishme që sistemi i printimit të mbetet i qëndrueshëm gjatë printimeve me volumë të madh. Kjo është bërë e mundur përmes integrimit të kokës së printimit FINE, një teknologji e cila siguron që të mos futet ajër në sistemin e tubave të bojës.

Printime kreative

Të gjithë duhet të jenë në gjendje të krijojnë printime të bukura, me lehtësi. Integrimi i softuerit ‘My Image Garden’ e bën të thjeshtë që të organizoni, radhitni dhe modifikoni fotografitë për të përfituar printimet që dëshironi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0371
Marka CANON
Funksioni Printer
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner JO
Kopjim JO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 8.8 bardh e zi / 5 me ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 X 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) JO
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) JO
Memorja e brendshme (MB) JO
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) JO
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 4549292040388

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni