PRINTER CANON PIXMA MG2550S

Garancia: 12 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER CANON PIXMA MG2550S
Marka Canon

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Printoni, skanoni, kopjoni më lehtë

Pajisja ideale për shtëpi që ju lejon të printoni, të skanoni dhe të kopjoni dokumente dhe fotografi me shpejtësi pa reduktuar cilësinë. E lehtë në përdorim, Canon PIXMA MG2550S ka një dizajn elegant, kompakt dhe të përshtatshëm me karakteristika të fuqishme për çdo përdorues.

Pajisje me kosto të përballueshme dhe cilësi printimi premium

Canon PIXMA MG2550S ofron performancë të pabesueshme në krahasim me kostot: një printer që prodhon dokumente dhe fotografi me cilësi superiore. Teknologjia FINE sjell ngjyra të zeza të thella, ngjyra të gjalla dhe një nivel mahnitës të detajeve.

Kosto deri në 30% më e ulët për faqe

Me përdorimin e bojërave Canon XL, mund të kurseni deri në 30% të kostos për faqe në krahasim me bojërat standarde. Përfitoni më shumë faqe dhe intervale më të gjata mes ndërrimit të fishekëve të bojës.

Bëhuni krijues

Organizoni dhe printoni me lehtësi fotografitë tuaja me veçorinë e njohjes së fytyrës të aplikacionit My Image Garden, ndërsa CREATIVE PARK PREMIUM ju sjell një botë të tërë mundësish krijuese me dizajnet e zgjedhura nga artistët profesionistë, të gjitha të disponueshme për t'i përdorur si kartolina postare, kartolina ditëlindjesh, kalendar e shumë të tjera.

Kursimi i energjisë

Përdorni më pak energji me fikjen/ndezjen automatike. Jepni komandën print në laptop-in tuaj dhe shikoni se si printeri del menjëherë nga modaliteti i kursimit të energjisë, gati për të printuar pa e ndezur atë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0440
Marka CANON
Funksioni PRINTER ALL IN ONE
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 8 bardh e zi / 4 ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 8 bardh e zi / 4 ngjyra
Memorja e brendshme (MB) Jo
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 60
Volumi mujor (faqe) No
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 7900000182962

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni