PRINTER DESKJET AIO HP 2630

Garancia: 12 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER DESKJET AIO HP 2630
Marka Hp

Anëtarësohu

69 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Më shumë ngjyra. Më shumë kursime.

• Merrni printime me cilësi të lartë çdo herë.

• Printoni deri në dy herë më shumë faqe me tonera origjinale HP të një cilësie të lartë.

Printim, kopjim dhe skanim wireless

• Printoni lehtë të nga një shumëllojshmëri telefonash smart dhe tabletash.

• Printoni, kopjoni dhe skanoni, duke kursyer paratë dhe hapësirën me një printer all in one.

• Menaxhoni me lehtësi detyrat e printimit dhe skanoni në lëvizje me aplikacionin HP All-in-One Printer Remote.

Dizajn kompakt

• Vendosni printerin tuaj kudo që dëshironi pasi ka një dizajn kompakt.

• Menaxhoni printerin tuaj me lehtësi në sajë të një paneli kontrolli të lehtë për t'u përdorur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0444
Marka HP
Funksioni PRINTER ALL IN ONE
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 7.5 bardh e zi / 5.5 me ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 X 1200 dpi
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 x 1200 dpi
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 9
Memorja e brendshme (MB) 512 MB
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 60
Volumi mujor (faqe) deri ne 100 Faqe
Nderfaqja USB / WiFi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 12
Ean Code SCDA0235

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni