Sale PRINTER HP 8210 WIFI

PRINTER HP 8210 WIFI

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 16.990 Lekë

Çmimi special 13.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER HP 8210 WIFI
Marka Hp

Detaje

Printoni çfarë të dëshironi

Printeri HP 8210 siguron performancë të nivelit të lartë për të krijuar tekste të zeza apo me ngjyra me cilësi profesionale. Të gjitha printimet tuaja do të kenë ngjyra të gjalla dhe do të jenë shumë rezistentë ndaj ujit apo zbehjes së ngjyrës.

Printoni pothuajse kudo

Me HP ePrint tani ju keni mundësinë të printoni përmes smartphone-ve, laptopëve dhe tabletëve virtualisht nga çdo vendodhje. Shkarkoni materialin që dëshironi më thjeshtë se kurrë më parë, lidheni me printerin dhe filloni printimin.

I shpejtë dhe cilësor

Me shpejtësi printimi bardh e zi prej 22 faqesh në minutë (ISO A4) dhe me ngjyra prej 18 faqesh në minutë (ISO A4), dokumentet tuaja printohen në një interval shumë të shkurtër kohe dhe në sajë të printimit automatik në të dyja anët, do të përfundoni shpejtë çdo punë me një cilësi profesionale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0428
Marka HP
Funksioni Printer
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner JO
Kopjim JO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 22
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) JO
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) JO
Memorja e brendshme (MB) Jo
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 250
Volumi mujor (faqe) deri ne 1500 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / Wi-Fi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X / Linux
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCDA0187

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni