PRINTER HP AIO 3639 WI-FI

Garancia: 12 muaj
9.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER HP AIO 3639 WI-FI
Marka Hp

Anëtarësohu

94 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Printim i lehtë mobile

• Konfigurim i thjeshtë. Lidhuni dhe filloni printimin nga telefoni juaj, tableti apo PC.

• Lidhni telefonin ose tabletin tuaj direkt me printerin tuaj dhe printoni lehtë pa u lidhur në rrjet.

• Menaxhoni detyrat e printimit dhe skanoni në lëvizje me aplikacionin HP All-in-One.

Printime me cilësi të lartë

• Printoni deri në dy herë më shumë faqe me tonera origjinale HP të një cilësie të lartë.

Merrni menjëherë gjithçka ju nevojitet

• Thjeshtoni detyrat tuaja. Paneli i ekranit përmban ikona të thjeshta për të kontrolluar funksionet e printimit, skanimit dhe kopjimit.

• Krijoni fotografi, fletushka dhe dokumente të tjera nga shtëpia juaj.

Dizenjuar për t’u përshtatur me jetën tuaj

• Ruani hapësirën tuaj me një dizajn kompakt që përshtatet në tavolinën tuaj, në një raft ose kudo që ju nevojitet.

• Printoni në çdo dhomë pa ndërprerje. Modaliteti opsional i qetësisë ndihmon në mbajtjen e zhurmës në minimum.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0447
Marka HP
Funksioni PRINTER ALL IN ONE
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 8.5 bardh e zi / 6 ngjyra
Rezolucioni i printimit (dpi) 4800 X 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 9
Memorja e brendshme (MB) Jo
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 60
Volumi mujor (faqe) No
Nderfaqja USB / WiFi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCDA0236

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni