PRINTER HP AIO M181w LASER COL

Garancia: 12 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER HP AIO M181w LASER COL
Marka Hp

Anëtarësohu

399 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Produktivitet i lartë

Merrni printime të shpejta, 16 faqe në minutë që nga printimi i faqes së parë deri tek e fundit. Shfrytëzoni funksionet e shumta të printimit, skanimit, kopjimit dhe faksit. Falë teknologjisë HP Auto-On / Auto-Off ju kurseni energji. Përfitoni printim të shpejtë dhe të lehtë direkt nga paneli i kontrollit.

Printim dhe skanim i lehtë nga pajisjet mobile

Printoni dhe skanoni nga telefoni juaj smart në sajë të lidhjes së qëndrueshme Wi-Fi ose në mënyrë direkte pa nevojën e aksesimit në internet. Vetëm me një klikim në ekranin e telefonit tuaj mund të aksesoni printerin për të vazhduar punën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0443
Marka HP
Funksioni ALL IN ONE + FAX
Teknologjia LASER
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 16
Rezolucioni i printimit (dpi) 600 x 600 dpi
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 dpi
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 16
Memorja e brendshme (MB) 256 MB
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 150
Volumi mujor (faqe) deri ne 1500 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / WiFi / AirPrint
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra Bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCDC0099

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni