PRINTER HP LASERJET PRO M130a

Garancia: 12 muaj
18.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER HP LASERJET PRO M130a
Marka Hp

Anëtarësohu

189 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizenjuar për efikasitet

• Printoni, skanoni dhe kopjoni me printerin e vogël HP LaserJet MFP i dizenjuar për t'u përshtatur në hapësirat e ngushta të punës.

• Prisni më pak. Printoni deri në 22 faqe në minutë, me faqet e para të jenë gati për 7.3 sekonda.

• Kurseni energji me teknologjinë HP Auto-On / Auto-Off.

Lidhje e thjeshtë

• Lidhni këtë printer HP drejtpërdrejt në kompjuterin tuaj nëpërmjet portës së përfshirë Hi-Speed USB 2.0.

Printim cilësor HP

• Prodhoni tekst të mprehtë, ngjyra të zeza të forta dhe grafikë të shkëlqyer.

• Kontrolloni nivelet e tonerit me teknologjinë e matjes së printimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0424
Marka HP
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 22
Rezolucioni i printimit (dpi) 600 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 22
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) No
Volumi mujor (faqe) deri ne 10000 Faqe
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCDZ0232

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni