PRINTER HP LaserJet Pro M26a

Garancia: 12 muaj
15.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER HP LaserJet Pro M26a
Marka Hp

Anëtarësohu

159 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e jashtëzakonshme

• Printoni shpejtë dhe lehtë me panelin e thjeshtë të kontrollit.

• Kurseni energji me teknologjinë HP Auto-On / Auto-Off.

• Dokumentet do të qëndrojnë njësoj pa humbur ngjyrën edhe pas një kohe të gjatë.

Produktivitet i lartë

• Bëhuni produktiv me shpejtësi printimi deri në 19 faqe për minutë.

• Printoni, skanoni dhe kopjoni me një lazer printer kompakt i cili zë shumë pak hapësirë.

• Merrni faqe me cilësi profesionale dhe performancën që prisni me tonera origjinale HP.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0418
Marka HP
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 18
Rezolucioni i printimit (dpi) 600 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 18
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) deri ne 1000 Faqe
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCDC0230

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni