PRINTER HP OFFICEJET 7110 Wide

Garancia: 12 muaj
21.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER HP OFFICEJET 7110 Wide
Marka Hp

Detaje

Krijoni materiale me cilësi profesionale

• Printoni materiale marketingu nga kartolinat deri në faqet A3 + me këtë printer me format të gjerë.

• Printoni me ngjyra të një cilësie profesionale dhe kosto deri në 50% më të ulët për faqe në krahasim me lazer.

• Prodhoni broshura, fletushka etj. në më pak kohë.

Maksimizoni produktivitetin me këtë printer kompakt

• Shijoni performancën pa probleme nga një printer i dizejnuar për printime deri në 800 faqe në muaj.

Lidhuni, printoni dhe qëndroni produktiv në zyrë ose në lëvizje

• Shtojeni këtë printer në rrjetin tuaj wireless dhe ndaheni atë me kompjuterë të tjerë wireless.

• Gëzoni fleksibilitetin e të qenit në gjendje të printoni nga një smartphone ose tablet pothuajse kudo me HP ePrint.

• Ndani performancën në grupe të vogla pune duke shtuar këtë printer të gjithanshëm në rrjetin tuaj Ethernet.

Ruani burimet pa sakrifikuar performancën

• Kurseni energji pa sakrifikuar performancën. Kjo pajisje ka çertifikim ENERGY STAR® dhe vlerësim EPEAT® Bronze.

• Ruani deri në 50% në kostot e letrës me printimin opsional automatik të dyanshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0423
Marka HP
Funksioni Printer
Teknologjia INKJET
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 26
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) JO
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) JO
Memorja e brendshme (MB) 16
Kapaciteti i mbajteses (faqe) No
Volumi mujor (faqe) deri ne 1000 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / Wi-Fi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCDA0185

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni