Sale PRINTER SAMSUNG SL-C480 AIO

PRINTER SAMSUNG SL-C480 AIO

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 37.990 Lekë

Çmimi special 29.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER SAMSUNG SL-C480 AIO
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Produktivitet më i madh

Me një procesor 800MHz, do të merrni rezultate më të shpejta kur të keni nevojë dhe me një shpejtësi printimi prej 18 faqe / minutë, ju do të përfundoni shpejt flukset e mëdha të punës.

Toner me performancë të lartë

Bëni më shumë me kosto më të ulët. Me deri në 1500 faqe për çdo mbushje, ju do të rrisni produktivitetin tuaj duke kursyer në të njëjtën kohë para.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0366
Marka SAMSUNG
Funksioni ALL IN ONE
Teknologjia LASER
Ngjyrat ME NGJYRA
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 18
Rezolucioni i printimit (dpi) 2400 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 18
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) 20000
Nderfaqja USB / Ethernet
Sistemi Operativ Windows 10 / 8 / 7 / Linux / Mac OS X 10.6
Ngjyra Gri
Garancia normale 12
Ean Code SCHB0094

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni