PRINTER SAMSUNG SL-M2070F/SEE

Garancia: 12 muaj
21.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER SAMSUNG SL-M2070F/SEE
Marka Samsung

Anëtarësohu

219 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pajisje shumëfunksionale

SAMSUNG SL-M2070F LASER është një pajisje shumëfunksionale e leverdishme dhe e besueshme për printim të shpejtë dhe të lehtë me kursime të pabesueshme! Me karakteristika të printimit, skanimit, kopjimit dhe faksimit, ajo do të plotësojë çdo nevojë të zyrës moderne.

Pajisja është e pajisur me një procesor të shpejtë 600MHz memorje të brendshme 128MB për të menaxhuar shpejt detyrat tuaja dhe printon deri në 20 faqe A4 bardh e zi në minutë për printime pa vonesa. Ai ka një ushqyes automatik prej 40 faqesh për të dërguar shpejt fakset pa pasur nevojë të skanojnë secilën faqe në mënyrë individuale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0316
Marka SAMSUNG
Funksioni ALL IN ONE + FAX
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 20
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 20
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) deri ne 1000 Faqe
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows 8/7/Vista/Mac OS/Linux
Ngjyra E bardhe / E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCHC0151

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni