PRINTER SAMSUNG SL-M2070W/SEE

Garancia: 12 muaj
15.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER SAMSUNG SL-M2070W/SEE
Marka Samsung

Detaje

I lehtë për t’u instaluar dhe për t’u përdorur

• Instalim i lehtë dhe i shpejtë në vetëm tre hapa.

• Mundëson lehtësi përdorimi me funksionin Scan-to-Email.

• Ju jep mundësi për printim nga pajisjet mobile falë teknologjisë NFC dhe WiFi Direct.

Punon me efektivitet në kosto

• Mund të printoni deri në 1500 faqe me një rimbushje të bojës.

• Me shtypjen e butonit Eco mund të kurseni edhe më shumë energji.

Prodhim i shpejtë dhe cilësor

• Prodhon imazhe dhe tekst të pastër falë teknologjisë ReCP dhe sistemit CMS të menaxhimit të ngjyrave.

• Printim i përshpejtuar falë CPU-së 800 MHz.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0438
Marka SAMSUNG
Funksioni PRINTER ALL IN ONE
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 21
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) 600 x 600
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 21
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 150
Volumi mujor (faqe) deri ne 15000 Faqe
Nderfaqja USB / NFC / Wi-Fi
Sistemi Operativ Windows / Mac OS X
Ngjyra E bardhe / E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCHC0152

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni