PRINTER XEROX 3025V_BI AIOw

Garancia: 12 muaj
14.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PRINTER XEROX 3025V_BI AIOw
Marka Xerox

Anëtarësohu

149 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Lider në teknologji

Printeri Xerox® WorkCentre® 3025 ka një portë USB, mbështet lidhjen Ethernet dhe Wi-Fi duke ju dhuruar një tërësi karakteristikash të dobishme dhe rezultate të pabesueshme. Duke pasur funksionalitetet e printimit, skanimit dhe kopjimit në një pajisje, ju kurseni energji dhe hapësirë në mjediset tuaja. Përdor vetëm një toner, i lehtë për t’u zëvendësuar.

Aksesim direkt nga kudo

Ndërfaqja intuitive e përdoruesit e bën të lehtë përdorimin e përditshëm. Me konfigurimin Xerox® Easy Wireless, ju mund të lidheni shpejtë dhe lehtë me rrjetin tuaj wireless. Me Wi-Fi Direct, telefonat smart, tabletat dhe laptopët mund të lidhen lehtësisht me printerin multifunksional.

Performancë e përkryer

WorkCentre 3025 përballon lehtësisht ngarkesat e madha të punës. Mund të printoni 21 faqe në minutë, të kopjoni 10 faqe në minutë duke zvogëluar kohën e pritjes. Printime mbresëlënëse me tekst dhe grafika në rezolucion deri në 600 x 600 dpi duke përmirësuar cilësinë dhe qendrueshmërinë e imazheve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0354
Marka XEROX
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 21
Rezolucioni i printimit (dpi) 600 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) No
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 10
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) deri ne 15000 Faqe
Nderfaqja USB / Ethernet / Wi-Fi
Sistemi Operativ Windows 8/7/Vista/Mac OS/Linux
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCAC5036

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni