PRINTER XEROX 3025V_NI AIOnwf

Garancia: 12 muaj
18.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PRINTER XEROX 3025V_NI AIOnwf
Marka Xerox

Detaje

Pajisje Multifunksionale

Xerox® WorkCentre® 3025 kombinon shumë funksione kritike për zyra në një pajisje të vetme, të tilla si printimi, kopjimi, skanimi dhe dergimi/marrja e faksit. Falë dimensionve të vogla kursen hapësirë dhe redukton shpenzimet e konsumit të energjisë. Pajisja përdor fishekë boje që janë të lehta për tu zëvendësuar.

Ndërfaqja intuitive e përdoruesit

Ju mund të përdorni panelin e përparmë të pajisjes për të kryer me lehtësi detyrat e përditshme. Wi-Fi Direct ju lejon të krijoni një lidhje të sigurt me smartphone, tableta dhe laptopë direkt nga MFP.

Performancë e pabesueshme

Printeri multifunksional WorkCentre 3025 përballon sasi të mëdha pune. Shpejtësia e printimit prej 20 faqesh në minutë ju mundëson të shpenzoni më shumë kohë për klientët tuaj dhe të shkurtoni afatet e pritjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PI0355
Marka XEROX
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje / Fax
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner PO
Kopjim PO
Shpejtesia e printimit (fq/min) 20
Rezolucioni i printimit (dpi) 600 x 600
Rezolucioni i skanimit (dpi) No
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 6
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) deri ne 15000 Faqe
Nderfaqja USB / WiFi
Sistemi Operativ Windows 7 / 8 / xp / Mac OS X
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code SCAC5037

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni