TONER HP 85A CE285A

Garancia: muaj
10.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TONER HP 85A CE285A
Marka Hp

Anëtarësohu

100 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Prodhoni tekst të fortë, të theksuar dhe imazhe të mprehta

Gëzoni tekst të qartë dhe imazhe të mprehta bardh e zi, duke përdorur tonera HP LaserJet. Printimi është testuar për të qënë gjithmonë cilësor.

Instalimi dhe zëvëndësimi i tonerit është i lehtë dhe i shpejtë. Kjo pajisje ju njofton gjithmonë kur niveli i bojës ulet në mënyrë që ta zëvëndësoni atë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC0908
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHL0095
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni