Sale ALCATEL 9005X PIXI 8 3G BLACK

ALCATEL 9005X PIXI 8 3G BLACK

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 9.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ALCATEL 9005X PIXI 8 3G BLACK
Marka Alcatel

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Tableti ofron lidhshmëri në 3G dhe ka ekran 8". Është i lehtë për t'u përdorur dhe i shpejtë me procesorin Dual Core dhe sistemin Android që sjell aplikacionet më të përdorura të instaluara paraprakisht dhe gati për përdorim.Versioni Android KitKat 4.4 vjen në një dizajn të ri dhe ofron performancë të përmirësuar dhe karakteristika të reja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0171
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 3G
Permasat (Gj x L x Th) 124 x 209 x 9.2
Pesha (g) 335
Madhesia e ekranit 8 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 4 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video PO
Kamera dytesore VGA
Procesori DUAL-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 4.4.2
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 3240 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 4894461355481
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni