Sale LENOVO IDEA 3-710F  7" 3G

LENOVO IDEA 3-710F 7" 3G

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 9.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LENOVO IDEA 3-710F, 7" 3G
Marka Lenovo

Detaje

Kënaqësi në përdorim

Punoni, luani, ose thjesht prekeni. Ekrani IPS me rezolucion të lartë prej 7” (600 x 1024 piksel) bën që çdo imazh të duket më i qartë dhe më i mprehtë. Me Dolby® Audio Lenovo Idea 3 sjell audio me tingull të qartë në çdo volumë pa shtrembërime përmes kufjeve ose altoparlantëve stereo të tabletit.

Fuqia në xhepin tuaj

Kombinimi i Android me një procesor quad-core MediaTek ® 1.3 GHz e bën më të lehtë të luani lojëra ose video, të bashkëveproni me të tjerët dhe madje të menaxhoni përqindjen e baterisë. Siguria më e mirë dhe aksesi në aplikacionet dhe lojërat tuaja të preferuara në Google Play Store e bëjnë jetën shumë më të ëmbël.

Kapni të gjitha kujtimet tuaja

Me Lenovo Idea 3 ju mund të zgjidhni midis dy kamerave për të kapur të gjitha kujtimet tuaja. Përdorni kamerën e përparme 2MP për selfie të përsosura dhe biseda në internet me miqtë tuaj dhe kamerën e pasme 5MP për të kapur imazhe dhe video të shkëlqyera.

Gjithmonë aty për ju

Me një bateri prej 3450 mAh, kjo tabletë ofron deri në 10 orë përdorimi me një karikim të vetëm, duke ju lejuar të shijoni lojrat, rrjetet sociale etj. Gjithashtu Lenovo Idea 3 mund t'ju ndihmojë kudo që të shkoni, falë GPS satelitor të integruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0226
Marka LENOVO
Lloji i rrjetit 3G
Permasat (Gj x L x Th) JO
Pesha (g) 300
Madhesia e ekranit 7 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 5 MP
Video PO
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 5.0
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 3450 mAh
Garancia normale 12
Ean Code SAAF0013
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni