Sale SAMSUNG GALAXY T585 LTE TAB A

SAMSUNG GALAXY T585 LTE TAB A

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 27.990 Lekë

Çmimi special 24.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SAMSUNG GALAXY T585 LTE TAB A
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I jep jetë përmbajtjes tuaj

Përjetoni rezolucion të mahnitshëm të imazhit. Ekrani tij WUXGA 10.1" jep qartësi të jashtëzakonshme për ta bërë shikimin e filmave dhe lojrave një përvojë të mrekullueshme.

Gjithnjë aty pranë

Tani mund t’i kaloni telefonatat dhe njoftimet direkt nga telefoni juaj tek tablet-i juaj. Për më tepër, mund të përdorni përgjigjet automatike për t’u përgjigjur menjëherë dhe për të ndjekur njoftimet e ardhshme në modalitetin Dashboard.

TV dhe tableti bëhen një

Lidhuni me anë të Wi-Fi direkt për të ndarë dhe parë përmbajtje ndërmjet TV dhe tabletës tuaj pa bezdinë e kabllove të çrregullta.

Rijetoni kohët më të mira

Regjistrimi i momenteve të çmuara me detajet më të vërteta. Regjistroni shpejt në ndriçim të ulët me kamerën e pasme 8MP AF f/1.9 ose jepini krahë shpirtit tuaj krijues me opsionet Pro Mode, Continuous Shot dhe Panorama Mode.

Modaliteti i fëmijëve

Kids Mode 4.0 në partneritet me LEGO® u siguron fëmijëve përmbajtje krijuese në një mjedis të padëmshëm dhe të sigurtë. Mund të zgjidhni midis një shumëlloshmërie videosh dhe lojrash thjesht duke kaluar majtas nga faqja kryesore e Kids Mode.

Dizajn elegant

Dizajni elegant dhe minimalist, ju jep një pamje për t’u admiruar nga çdo kënd.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0233
Marka SAMSUNG
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 155.3 x 254.2 x 8.2
Pesha (g) 525
Madhesia e ekranit 10 Inch
Tipi i ekranit PLS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 8 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 2 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 7300 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 8806088414720
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni