Sale SAMSUNG T280 TAB A 7.0 BLACK

SAMSUNG T280 TAB A 7.0 BLACK

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 15.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SAMSUNG T280 TAB A 7.0 BLACK
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn tërësisht modern

Skaje elegante dhe të lëmuara që ofrojnë një dizajn modern ndërsa tekstura e pjesës së prapme siguron mbajtje të lehtë, komode dhe të sigurt të Galaxy Tab A 7.0 në dorë.

Përmasa kompakte dhe peshë e lehtë

Profili jashtëzakonisht i hollë si dhe bateria që zgjat shumë, e bëjnë Galaxy Tab A 7.0 shumë të lehtë dhe kompakt, kështu që mund ta merrni me vete kudo që të dëshironi.

Vlerësoni çdo moment të jetës

Bëni fotografi realiste të çdo momenti të rëndësishëm me kamerën e shpejtë të Galaxy Tab A 7.0. Mund të bëni fotografi të pastra panoramike, vertikale dhe horizontale dhe madje të krijoni një GIF të animuar duke përdorur funksionin e xhirimit të shpejtë të fotografive.

Kënd dixhital lojërash për fëmijët

Modaliteti Kids Mode 4.0 është i optimizuar për të argëtuar fëmijët tuaj duke i dhënë liri më të madhe eksplorimi, vizatime dhe efekte audio të përmirësuara. Gjithashtu ai ju mundëson mbylljen e të gjitha aplikacioneve nëse përcaktoni kohën e lejuar të përdorimit.

Transmetim i përsosur

Mbajini gjithmonë me vete stacionet tuaja të preferuara të radios. Hybrid Radio kombinon FM dhe transmetimet online duke ju mundësuar kështu të krijoni stacionet e preferuara, të regjistroni pjesë të përmbajtjeve radio dhe t’i ndani ato me miqtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0201
Marka SAMSUNG
Lloji i rrjetit Wi-Fi
Permasat (Gj x L x Th) JO
Pesha (g) 283
Madhesia e ekranit 7 Inch
Tipi i ekranit IPS TFT
Memorja 8 GB
RAM 1.5 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 5 MP
Video PO
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 5.1
Radio No
GPS PO
Bateria Standby Jo
Bateria gjate bisedes 10 ore
Ngjyra E zeze
SIM JO
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 8806088294841
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni