SAMSUNG T560 TAB E 9.6 BLACK

Garancia: 24 muaj
19.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG T560 TAB E 9.6 BLACK
Marka Samsung

Detaje

Dizajn ergonomik dhe plot stil

Tërësisht portativ me vetëm 8,5 mm trashësi dhe peshë 490 g. Galaxy Tab E është kombinim i dizajnit elegant dhe prakticitetit të jashtëzakonshëm. Sipërfaqja kundër rrëshqitjes ofron mbajtje të sigurt dhe komode.

Opsione praktike për kamerën

Regjistroni momentet tuaja të paharrueshme me karakteristikat e avancuara të kamerës prej 5 MP si dhe kontrolloni thjeshtë fotografitë dhe xhirimet me një klikim.

Kryerja e detyrave të shumëfishta

Shfrytëzoni maksimalisht kohën dhe produktivitetin tuaj me opsionin interesant të disa dritareve, që ju mundëson të punoni me dy aplikacione njëkohësisht. Aktivizoni modalitetin e ekranit të ndarë që të kryeni lehtë disa detyra njëkohësisht në ekranin e madh prej 9,6".

Smart Tutor

Keni probleme me menaxhimin e kaq funksioneve në Galaxy tab E tuaj të ri? Nuk ka arsye të shqetësoheni sepse aplikacioni i Samsung i quajtur Smart Tutor shërben si ndihmë nga larg e ofruar nga një ekip ekspertësh dhe teknikë të përkushtuar. Lidhuni me një seri shërbimesh dhe informacionesh për përditësimin e softuerëve dhe karakteristikat e reja, si edhe për shumë gjera të tjera, pa shkuar në qendrën e servisit.

Funksionet e përshtatura për fëmijët

Aplikacioni Kids Mode u ofron fëmijëve tuaj një gamë të gjerë aplikacionesh interesante, edukative, bashkë me personazhe dhe figura të bukura dhe simpatike, gjë që është një shtesë e këndshme për përdoruesit e vegjël të Tab E. Monitoroni aktivitetet e fëmijëve tuaj, bllokoni aplikacionet e papërshtatshme dhe vendosni kufizime kohore për përdorimin e tabletit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0199
Marka SAMSUNG
Lloji i rrjetit Wi-Fi
Permasat (Gj x L x Th) 150 x 242 x 8.5
Pesha (g) 490
Madhesia e ekranit 9.6 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 8 GB
RAM 1.5 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 5 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 5.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby 300 ore
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM JO
Bateria 5000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 8806088033945
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni