Sale TABLET ALCATEL 1T 7'' WI-FI

TABLET ALCATEL 1T 7'' WI-FI

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.990 Lekë

Çmimi special 7.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TABLET ALCATEL 1T 7'' WI-FI
Marka Alcatel

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn kompakt

Alcatel 1T 7” ofron performancë superiore në një dizajn kompakt. Ndër më të lehtat në kategorinë e saj me peshë 245g, është gati të vij me ju kudo që të shkoni.

Kids Mode

Kids Mode do të sjellë gëzim dhe siguri si për fëmijët ashtu dhe për prindërit. Fëmijët do të pëlqejnë aplikacionet e para-installuara të tabletit dhe prindërit do të vlerësojnë panelin e kontrollit prindëror të lehtë për t'u përdorur, që i lejon ata të vendosin kohën e përdorimit dhe të zgjedhin cilat aplikacione janë në dispozicion për t'u përdorur nga fëmijët.

Kujdesi për sytë

Minimizoni ekspozimin në dritën blu me Eye Care i cili minimizon dritën blu të tabletit për të lehtësuar lodhjen vizuale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0357
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit Wi-Fi
Permasat (Gj x L x Th) 111 x 189.5 x 9.2
Pesha (g) 245
Madhesia e ekranit 7 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD, deri 128 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video No
Kamera dytesore VGA
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM JO
Bateria 2580 mAh
Garancia normale 24
Ean Code #
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni