TABLET ALCATEL PIXI 4 7'' WIFI

Garancia: 24 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TABLET ALCATEL PIXI 4 7'' WIFI
Marka Alcatel

Detaje

Shikueshmëri XL

Alcatel Pixi 4 ka një ekran TFT me madhësi 7” dhe vjen i përshtatur në një kornizë të lëmuar që është pothuajse pa kufij. Korniza minimale bën që imazhet prej 600 x 1024 piksel në ekran të duken më të theksuara, duke e bërë kështu përmbajtjen tuaj vizuale shumë të plotë.

Dizajn kompakt

Tableti Alcatel Pixi 4 është vetëm 9.2 mm i hollë. Përmasa kompakte e bën të lehtë ta mbani këtë pajisje në duart ose në çantën tuaj. Korniza e ngushtë strehon dy kamera. Kamerë e pasme 5MP ju lejon të kapni fotografi mahnitëse të karakterizuara nga detaje të gjalla dhe regjistron video në 720p. Ndërsa kamera e përparmë 2MP ofron selfie të bukura dhe mbështet thirrjet tuaja video.

Lidhja në internet

Tableti Alcatel Pixi 4 WiFi përfshin edhe një përshtatës WiFi. Kjo mundësi lidhjesh sigurojnë që ju të jeni i lidhur me internet të shpejtë pranë pikave shpërndarëse të WiFi.

Performancë e lartë

Specifikimet e Alcatel Pixi 4 ndikojnë në performancën e pajisjes. Ato përfshijnë një procesor 1.3GHz Quad Core. Këto komponentë të brendshëm të avancuar ofrojnë një eksperiencë të shpejtë përdorimi gjatë lojërave, shikimit të fotografive dhe videove. Versioni 6.0 i Sistemit Operativ Android mundëson përdorim të lehtë të aplikacioneve më të përdorshme.

Kapaciteti ruajtës dhe lidhja me pajisjet e tjera

Tableti Alcatel Pixi 4 mund të ruajë të gjitha të dhënat tuaja jetësore. Ju mund të zgjeroni edhe hapësirën në dispozicion duke shtuar një kartë microSD opsionale me deri në 32GB. Ka të integruar GPS dhe OTG për të lidhur pajisje periferike si USB, disqe të jashtëm, kamera dixhitale, printera dhe shumë pajisje të tjera.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0317
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit GSM / HSPA
Permasat (Gj x L x Th) 107.6 x 189.2 x 9.2
Pesha (g) JO
Madhesia e ekranit 7 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore PO
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM JO
Bateria 2580 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 4894461459615
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni