TABLET Huawei MediaPad T3 7 3G

Garancia: 24 muaj
13.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TABLET Huawei MediaPad T3 7 3G
Marka Huawei

Anëtarësohu

139 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran i gjerë i krijuar për rehati

HUAWEI MediaPad T3 7" sjell një eksperiencë të bukur shikimi dhe prekjeje. Pamjet do të duken dhe do të perceptohen si reale përmes ekranit 7" me ngjyra të gjalla.

Rikonceptim i përmasave

Kjo pajisje e fuqishme do ju kënaqë me formën dhe funksionalitetet e saj pasi ka një trashësi vetëm 8.6 mm dhe peshon në vetëm 265 gram.

Dizajn elegant dhe i fortë

Forca dhe eleganca e HUAWEI MediaPad T3 7" është përshtatur në trupin e projektuar shkëlqyeshëm me material metalik i cili ju mundëson të ndjeni fuqinë e dizajnit në duart tuaja.

Lidhje e shpejtë

Shfrytëzojeni fuqinë e gjeneratës së fundit 3G dhe shijoni shpejtësinë e shfaqjes së informacionit, kudo që të jeni.

Përdorim për të gjithë familjen

Aksesi inteligjent i aplikacioneve dhe kontrolli i përmbajtjes ju jep kontroll të plotë në rastet kur të tjerët përdorin pajisjen tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0343
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 3G
Permasat (Gj x L x Th) 103.7 x 187.6 x 8.6
Pesha (g) 265
Madhesia e ekranit 7 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video PO
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio No
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 4100 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000182832
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni