Sale TABLET HUAWEI MediaPad T3 8 4G

TABLET HUAWEI MediaPad T3 8 4G

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TABLET HUAWEI MediaPad T3 8 4G
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran HD

Shijoni ngjyra të ndezura me ekranin IPS HD prej 8” e Huawei MediaPad T3. Ky ekran me rezolucion të lartë do të sjellë përvojën e shikimit në një nivel tjetër. Filtri i dritës blu dhe përshtatja e ndriçimit sigurojnë që sytë tuaj të mos lodhen.

Dizajn elegant

Ndjeni ndjenjën elegante të Huawei MediaPad T3 8” me dizajnin e hollë prej alumini. Ndërtimi i tij metalik ju bën të ndjeni fuqinë e projektimit në duart tuaja.

Përdorim i gjatë

Shikoni video, navigoni në internet dhe shumë më shumë. HUAWEI MediaPad T3 ofron një jetë të gjatë shërbimi falë baterisë 4800mAh (TPY), duke ju dhënë një eksperiencë përdorimi të pandërprerë.

Përdorim i sigurt nga të gjithë

Aksesi inteligjent i aplikacioneve dhe kontrolli i përmbajtjes që mund të shohin fëmijët ju jep siguri në rastet kur të ato përdorin pajisjen tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0338
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 124.7 x 211.1 x 8
Pesha (g) 350
Madhesia e ekranit 8 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 5 MP
Video PO
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.0
Radio No
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 4800 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000180524
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni