Sale TABLET SAMSUNG S4 SM-T835 10.5

TABLET SAMSUNG S4 SM-T835 10.5

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 79.990 Lekë

Çmimi special 67.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TABLET SAMSUNG S4 SM-T835 10.5
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kryeni shumë punë në të njëjtën kohë

I përshtatur për jetën tuaj të ngarkuar, Galaxy Tab S4 është ndihmësi juaj më i mirë për argëtim dhe kryerjen e shumë punëve në të njëjtën kohë.

Samsung DeX

Samsung DeX është i disponueshëm për herë të parë në një tabletë Samsung me Galaxy Tab S4. Merrni produktivitetin e një kompjuteri me lëvizshmërinë e një tableti. Kryeni shumë punë në të njëjtën kohë thjesht përmes një adaptuesi HDMI dhe shtoni një tastierë, maus ose ekran për edhe më shumë efektshmëri.

Gati për punë

Përvishni mëngët. Galaxy Tab S4 funksionon si një kompjuter me një task bar, kryen hapjen e me shumë dritareve njëkohësisht dhe gjestet e njohura si drag and drop.

Jepini larmi punës tuaj

Produktiviteti juaj personal mbështetet tek rehatia. Këtu vjen Samsung DeX me ekran të jashtëm. Tashmë ju mund të vazhdoni të përdorni ndërfaqen Android në tablet në një ekran më të madh.

S Pen

Klikoni S Pen për të përdorur mjetet e shumta të prodhimtarisë së Air Command. Tani mund të përdorni Live Message për të krijuar shënime me shkrim dore plot gjallëri. Vizatoni një fotografi për t'ja dërguar miqve për biseda më argëtuese dhe dinamike. Nuk keni pse të shqetësoheni për karikimin e S Pen pasi është pa bateri.

Huazoni aftësi të gjuhës

Air Command mund të përkthejë fjalë dhe fraza me një prekje të S Pen. Madje mund të ruani një monedhë ose sistem matje të preferuar dhe S Pen automatikisht do të këmbej njësitë për ju në përkthim.

Performancë e përmirësuar

Shpejtësitë LTE deri në 1 Gbps të Galaxy Tab S4 ju japin më shumë kohë për t’i përfunduar gjërat. Tableti ka memorie të brendshme 64GB dhe pranon një kartë Micro SD deri në 400GB për të ruajtur dokumentet dhe videot tuaja.

Përvojë e mrekullueshme shikimi

Ekrani i përmirësuar me raport 16:10 ju jep një përvojë mahnitëse shikimi kur shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar.

Rrethoni vetveten me tinguj

Altoparlantët Quad të akorduar nga AKG japin tinguj të gjallë. Tani mund të përjetoni rrotullimin automatik të prodhimit stereo, të krijuar me mjeshtëri nga ekspertët në AKG. Gjithashtu Dolby Atmos kontribuon në teknologjinë e audios në lëvizje, duke aktivizuar tingullin rrethues 3D me një dimension përmbledhës shtesë që sjell ekranin në jetë.

Shikoni për qejf me orë të tëra

Galaxy Tab S4 ka një kapacitet të baterisë prej 7,300mAh që zgjat deri në 16 orë kur shihni video, kështu që shikimi i programeve ose serialeve tuaja të preferuara tani është i mundshëm. Dhe nëse bateria juaj mbarohet, karikojeni plotësisht në vetëm 200 minuta me karikuesin e shpejtë.

I dobishëm edhe në pritje

Galaxy Tab S4 shndërrohet në një ekran smart në shtëpi kur është në pritje. Daily Board mund të konfigurohet për të shfaqur fotografitë tuaja të preferuara ndërsa karikohet në mbajtësen e tij. Ose shndërrojeni në një ndihmës të dobishëm që mund të shfaqë jo vetëm parashikimin e motit, por gjithashtu orën dhe kalendarin.

Lejoni që Bixby t’ju ndihmojë

Përqëndrohuni në atë që ka rëndësi dhe lejoni që Bixby Voice të trajtojë pjesën tjetër. Ndërsa kontrolloni pajisjet tuaja shtëpiake përmes aplikacionit SmartThings, Bixby mund të aktivizojë kondicionerin, të kontrollojë lavatriçen dhe më shumë.

Përmirësoni pikëpamjen tuaj për botën

Me Bixby Vision 2.0, përdorni Live Result për të gjetur informacion menjëherë. Bëni pazar për një send që e shihni në një vitrinë dyqani, identifikoni pika referimi dhe biznese menjëherë dhe madje përktheni shenja dhe menu në gjuhë të huaja duke përdorur ikonën e Bixby Vision në treguesin e kuadrit të kamerës.

Sytë tuaj janë çelësi

Galaxy Tab S4 tani përfshin skanimin e iridës dhe teknologjinë e njohjes së fytyrës. Një skanim i shpejtë i fytyrës ose syve tuaj është gjithçka që nevojitet për të shkyçur pajisjen tuaj.

Siguri e shkallës ushtarake

Mbani të dhënat tuaja të mbrojtura. Platforma e sigurisë e shkallës ushtarake Samsung Knox është e krijuar që nga çipi, duke u aktivizuar që në çastin që ndizni tabletën tuaj. Shtresa të shumta të sigurisë së menjëhershme vendosin të dhënat tuaja në një dosje të sigurtë që vetëm ju mund ta hapni.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TB0354
Marka SAMSUNG
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 164.3 x 249.3 x 7.1
Pesha (g) 483
Madhesia e ekranit 10.5 Inch
Tipi i ekranit Super AMOLED
Memorja 64 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD deri 400GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 13 MP
Video 4K ( 3840 x 2160 )@30 fps
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS No
Radio No
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM PO
Bateria 7300 mAh
Garancia normale 24
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni