Sale KONDICIONER BEKO BBVCM 180

KONDICIONER BEKO BBVCM 180

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 99.990 Lekë

Çmimi special 74.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KONDICIONER BEKO BBVCM 180
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Njësia e brendshme është shumë e qetë gjatë funksionimit falë dizajnit të ventilatorit dhe rrjedhës së ajrit.

Kontrolli i energjisë

Temperatura dhe shpejtësia e ventilatorit përshtaten automatikisht për një mjedis të shëndetshëm, duke reduktuar gjithashtu konsumin e energjisë.

Ftohje e shpejtë

Kondicioneri është projektuar për ftohje të shpejtë dhe efikase të ambientit.


Modalitetet e funksionimit

Përveç funksioneve të zakonshme si night mode, defrost, turbo apo ventilues, kondicioneri ka modalitetin Jet Cool i cili ul temperaturën e dhomës deri në 5°C, në pak minuta. Funksioni “I Feel” është gjithashtu shumë i dobishëm pasi vendos në mënyrë automatike temperaturën e dëshiruar duke përdorur disa sensorë të integruar në telekomandë.

Teknologjia Inverter

Kondicioneri Inverter operon kur tempreraturat variojnë nga -15 deri në 48 gradë. Gjatë ftohjes efiçienca e energjisë është e klasës A ++, ndërsa gjatë ngrohjes e klasës A +. Kështu, jo vetëm që kontribuoni në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mbrojtjen e mjedisit natyror.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KO0605
Marka BEKO
Tipi Mural
Lloji INVERTER
Kapaciteti ne BTU 18000
Fuqia ftohese ne (btu) 18000
Paneli LED
Energjia qe harxhon ne ftohje 1.54 kw
Energjia qe harxhon ne ngrohje 1.4 kw
Klasa e energjise A++ / A+
Niveli i zhurmes 55 dB
Sistem plazma JO
Garanci Shtese GA0016 (komfort4, 9990 leke)
Garancia normale 24
Ean Code 8690842191626
Fuqia ngrohese ne (btu) N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni