Sale AKSESOR AVULLI GRUNDIG FS 4820

AKSESOR AVULLI GRUNDIG FS 4820

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.590 Lekë

Çmimi special 3.297 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

AKSESOR AVULLI GRUNDIG FS 4820
Marka Grunding

Detaje

Maska për fytyrën dhe hundën

Në paketim do të gjeni maska për kujdesin e gjithë fytyrës, maskën e hundës për trajtim të dedikuar në zonën e hundës dhe gojës.

Sauna për fytyrën tuaj

Fuqia e lartë rrit qarkullimin e avullit në lëkurë, lehtëson heqjen e papastërtive dhe hap poret, në mënyrë që produktet e kujdesit të lëkurës të depërtojnë më thellë dhe të japin efektin optimal. Me maska të ndryshme për kujdesin e fytyrës dhe trajtimet aromatike qetësuese, do të ndiheni bukur me lëkurën tuaj.

Ekran dixhital

Ekrani dixhital shërben për të vendosur intensitetin e avullit / temperaturës si dhe kohëmatësin i cili lëshon një tingull sinjalizues në përfundimin e kohës së caktuar (10 deri në 30 minuta).


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1824
Marka GRUNDIG
Perdorimi Aksesor per avull
Te tjera perkujdesje fytyre me avull
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code 7900000126546

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni