BATANIE ME KORENT IMETEC TEKE

Garancia: 12 muaj
7.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BATANIE ME KORENT IMETEC TEKE
Marka Imetec

Detaje

Relaksohuni nën batanijen e ngrohtë

Kjo batanije me përmasa teke shton kënaqësinë e të pushuarit në një krevat të ngrohtë pas një dite të lodhshme dimri. Nga pjesa e jashtme batanija është e butë dhe mund të lahet lehtësisht në lavatriçe pasi ta shkëpusni nga kabllo elektrike.

Ju mund të zgjidhni midis dy niveleve të nxehtësisë. Qëndroni gjithmonë të sigurtë pasi mbulesa ka sistemin Electroblock që parandalon mbinxehjen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MZ0024
Permasat Tek
Nivelet e temperatures 2
Fuqia 50 W
Mbulese qe hiqet No
Garancia normale 12
Marka IMETEC
Ean Code 8007403061135

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni