APARAT TENSIONI IMETEC 5732

Garancia: 12 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

APARAT TENSIONI IMETEC 5732
Marka Imetec

Detaje

Ekran për të dhënat

Aparati ka një ekran të madh shumë të lehtë për t’u lexuar.

Treguesi i hipertensionit

Aparati ka aftësinë të zbulojë gjendjen e hipertensionit.


Ruan të dhënat

Aparati regjistron parametrat e tensionit për tre persona të ndryshëm në 30 matjet e tyrë të fundit me datë dhe orë, për monitorim më të mirë të gjendjes shëndetësore.

Lehtësi në përdorim

Përshtatet për çdo individ falë diametrit të krahut nga 22 deri në 33 cm. Aparati funksionon me bateri dhe fiket automatikisht pas përdorimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AT0030
Marka IMETEC
Ekrani LCD
Ngjyra E bardhe
Bateria 4x AA
Perdorimi Tek krahu
Garancia normale 12
Ean Code 8007403057329

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni