APARAT TENSIONI IMETEC 5734

Garancia: 12 muaj
3.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

APARAT TENSIONI IMETEC 5734
Marka Imetec

Detaje

Ekran për të dhënat

Aparati ka një ekran të madh shumë të lehtë për t’u lexuar.

Treguesi i hipertensionit

Aparati ka aftësinë të zbulojë gjendjen e hipertensionit.

Shfaq parametra të ndara

Shfaq në pamje të ndara parametrin e tensionit dhe numrin e rrahjeve.


Ruan të dhënat

Aparati regjistron parametrat e tensionit për dy persona të ndryshëm në 60 matjet e tyrë të fundit me datë dhe orë për monitorim më të mirë të gjendjes shëndetësore.

Lehtësi në përdorim

Aparati funksionon me bateri dhe fiket automatikisht pas përdorimit. Vjen me një çantë mbajtëse praktike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AT0031
Marka IMETEC
Ekrani LCD
Ngjyra E bardhe
Bateria 2x AAA
Perdorimi Tek krahu
Garancia normale 12
Ean Code 8007403057343

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni