DEPILATOR BRAUN SE3170 GN

Garancia: 24 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR BRAUN SE3170 GN
Marka Braun

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn modern

Depilatori Braun Soft Perfection SE3170 dallohet për dizajnin e tij modern dhe elegant që përshtatet shumë mirë në duart tuaja, ndërsa koka e depilatorit përputhet më zonën e lëkurës që po depiloni. Falë shpërndarjes një-shtresore të tehëve depilatori ofron depilim të saktë dhe delikat.

Funksioni SoftLift

Depilatori funksionon duke i ngritur qimet përpara tërheqjes për eleminimin edhe të qimeve më të shkurtra. Gjithashtu depilatori kryen lëvizje masazhuese në katër drejtime për të reduktuar dhimbjet gjatë depilimit. Bashkë më depilatorin mund të gjeni një furçë për pastrimin e tij.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0012
Marka BRAUN
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 20
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra Jeshil
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 4210201651130

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni