DEPILATOR BRAUN SE7180 SIB

Garancia: 24 muaj
11.590 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATOR BRAUN SE7180 SIB
Marka Braun

Detaje

Sistem masazhues i lëkurës

Depilatori eleminon edhe qimet më madhësi shumë të vogël pasi piskatoret e vogla qëndrojnë gjithmonë në kontakt të ngushtë me lëkurën në një kënd optimal falë teknologjisë EfficiencyPro. Koka e depilatorit bën disa lëvizje të cilat masazhojnë lëkurën përpara dhe gjatë depilimit duke reduktuar dhimbjen.

Depilatori ka 2 nivele shpejtësie: shpejtësia e parë ofron depilim më delikat dhe të kujdesshëm, ndërsa shpejtësia e dytë ofron performancë më të shpejtë.

Sistemi me 40 piskatore

Për depilim të shpejtë dhe efikas dhe qime që rriten më ngadalë, pajisja ka 40 piskatore për kapjen e qimeve. Rezultati është lëkurë e butë dhe e lëmuar që zgjat rreth katër javë.

Teknologjia SoftLift

Depilatori funksionon duke i ngritur qimet përpara tërheqjes për eleminimin edhe të qimeve më të shkurtra. Gjithashtu drita Smartlight ofron shikueshmëri më të lartë në zona të vështira për t'u arritur.

Pastrim tërësor

E gjithë pajisja mund të lahet në ujë të rrjedhshëm për më shumë higjenë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0077
Marka BRAUN
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 40
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 2
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje Po
Ngjyra Jeshil
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 4210201622796

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni