Sale DEPILATOR/MASAZHATOR BRAUN SE8

DEPILATOR/MASAZHATOR BRAUN SE8

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 7.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR/MASAZHATOR BRAUN SE8
Marka Braun

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Depilatori i parë me një furçë pastruese

Depilim delikat dhe pastrim i thellë i poreve. Me Braun Face 810, ju do të përfitoni dy funksione në një pajisje, thjesht duke zëvendësuar aksesorin. Përfitoni lëkurë të bukur dhe ë pastër qe ju shton vetëbesimin të mos përdorni më make-up në fytyrën tuaj.

Saktësi në depilim

Depiloni me saktësi absolute duke përfituar lëkurë të butë për javë të tëra.

Trajton zonat më të vështira të fytyrës

Përmasat e holla ofrojnë depilim të thjeshtë edhe për zonën midis vetullave, ballit, buzës së sipërme, mjekrës ose qafës.

Eleminon edhe qimet më të imëta

Më i shpejtë se metodat e zakonshme depilatori i fytyrës Braun eleminon edhe qimet më të vogla prej 0.2mm duke ju dhuruar lëkurë të butë për disa javë.

Pastrimi i fytyrës me një furçë të re Braun Face

Furça rinovon lëkurën dhe i jep shkëlqim mahnitës duke hequr tualetin dhe papastërtitë. Braun Face ofron pastrim 6 herë më efikas se pastrimi tradicional i fytyrës. Heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe stimulon rigjenerimin e saj.

I përshatshëm për përdorim të përditshëm

Furça pastruese mund të përdoret me kremrat tuaja të preferuara të fytyrës për trajtim profesional. Produkti është konfirmuar nga dermatologët për përdorim në lëkurë të ndjeshme.

Përdoreni kudo

Përmasat e saj të vogla e bëjnë këtë pajisje të përkryer për ta marr me vetë në çdo udhëtim tuajin. Duke qënë se pajisja është rezistente ndaj ujit ju mund ta përdorni atë edhe në dush.

Pastrim i lehtë

Për të pastruar kokën depiluese dhe kokën pastruese mjafton ta hiqni dhe ta shpëlani më ujë pas çdo përdorimi. Më pas fshijeni pajisjen me peshqir dhe lëreni të thahet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0189
Marka BRAUN
Kategoria Epilator + Masazhator
Numri i kapeseve 10
Nivelet e shpejtesise 1
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Jo
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) Jo
Garancia normale 24
Ean Code 4210201097594

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni