Sale DEPILATOR PHILIPS BRE650/00

DEPILATOR PHILIPS BRE650/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 17.590 Lekë

Çmimi special 14.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR PHILIPS BRE650/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Koka prej qeramike

Koka e depilatorit është e përbërë nga një sipërfaqe qeramike që nxjerr butësisht edhe qimet më të vogla dhe madje edhe ato 4x më të shkurtra se ato që mund të heqë dylli. Rrotullimi me 2200 xhiro në minutë mundëson depilimin të shpejtë si kurrë më parë.

Kokë extra e gjerë

Kokë extra e gjerë e depilatorit mbulon më shumë sipërfaqje lëkure me për heqjen e qimeve më shpejtë, në një kalim të vetëm.

Përdoreni kudo falë dizajnit të tij pa kabllo

Dizenjuar me një shtresë kundër rrëshkitjes, ideale edhe për përdorim në dush pasi mundëson një eksperiencë të rehatshme dhe të butë. Ju mund ta përdorni atë pa kabllo për lehtësi më të madhe.

Opti-light

Drita Opti-light ju ndihmon të shikoni dhe të hiqni qimet më të vështira për t'u arritur.

Furçë me trajtim estetik

Depilatori është pajisur me një furçë që largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndihmon në parandalimin dhe krijimin e qimeve të brendshme. 48.200 fijet e forta të furçës largojnë qelizat e vdekura të lëkurës në mënyrë efektive dhe stimulojnë rigjenerimin e sipërfaqes së lëkurës.

Funksion masazhues

Depilatori ofron një trajtim relaksues trupit tuaj duke i dhënë një shkëqim rrezatues lëkurës.

Kokë për prerjen dhe krehjen e qimeve

Koka shtesë për prerjen e qimeve ofron këputje më të thellë dhe të kujdesshme të tyre. Vjen me një krehër për t'i dhënë drejtimin e dëshiruar qimeve.

Kapak i dedikuar për zonën e fytyrës dhe zonat delikate

Për më shumë butësi në të gjitha zonat e ndryshme të trupit ajo përfshin një kapak për zonën e fytyrës dhe një kapak për zonat delikate si pjesën poshtë krahëve dhe bikini.

Tendosja e lëkurës

Përmban kapak për tendosjen e lëkurës gjatë depilimit.

Manovrim i lehtë në të gjitha zonat e trupit

Dizajni është ergonomik dhe i lehtë për t'u mbajtur dhe për t'u kontrolluar, për arritje optimale në të gjitha zonat e trupit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0188
Marka PHILIPS
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 17
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 2
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) Jo
Garancia normale 24
Ean Code 8710103757207

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni