Sale DEPILATOR PHILIPS HP6421/00

DEPILATOR PHILIPS HP6421/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.690 Lekë

Çmimi special 3.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR PHILIPS HP6421/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Sistem efikas depilimi

Sistemi efikas i depilimit lë lëkurën tuaj të butë dhe të pastër për javë të tëra.

Pastrim i lehtë

Ky depilator ka një kokë që mund të shkëputet dhe të pastrohet nën ujë të rrjedhshëm për higjienë më të mire.


Nuk tërheq lëkurën tuaj

Ky depilator ka disqe të buta për të hequr edhe qimet më të holla pa tërhequr lëkurën tuaj.

Dizajn ergonomik

Forma e rrumbullakosur përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj për heqjen e qimeve në mënyrë të rehatshme.

Kapak shtesë

Për më shumë butësi ajo përfshin një kapak për të hequr lehtësisht qimet e padëshiruara nga zonat delikate të pjesës poshtë krahëve dhe bikini.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0175
Marka PHILIPS
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 21
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures No
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103609179

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni