DEPILATORE BRAUN SE1370

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATORE BRAUN SE1370
Marka Braun

Anëtarësohu

49 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përdorim i përshtatshëm

Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj.

Sistem depilimi efikas

Ky depilator ka 20 mini-piskatore të cilat tërheqin dhe shkulin qimet, për lëkurë të butë dhe të lëmuar që zgjat për disa javë.

Teknologjia SoftLift Tips

Depilatori përdor teknologjinë SoftLift Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, për një depilim më të lehtë.

Aksesor për zonat e ndjeshme

Ju mund të vendosni aksesorin ndihmues për përdorim të lehtë në sqetulla dhe zonën bikini.

Pastrim i lehtë

Bashkë më makinën depiluese do të gjeni edhe një furçë të vogël për të pastruar kokën e depilatorit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0118
Marka BRAUN
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 20
Nivelet e shpejtesise 1
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Jo
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 4210201656043

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni