Sale DEPILATORE PHILIPS HP6423/00

DEPILATORE PHILIPS HP6423/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.490 Lekë

Çmimi special 4.797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATORE PHILIPS HP6423/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përmban kokë për shkuljen dhe prerjen e qimeve

Koka depilatorit Philips mund të heqë butësisht qimet deri në 0.5mm të shkurtra në sipërfaqje të ndryshme të trupit tuaj, pa shkaktuar asnjë irritim të lëkurës. Pajisja gjithashtu vjen me një kokë shtesë e cila mund të presë qimet në zonën tuaj bikini.

Perfekt për përdorim në shtëpi

Ky depilator kompakt dhe i lehtë sjell rezultate si në një salon bukurie. Koka e pajisjes heq qimet me rrënjë pa tërhequr lëkurën tuaj. Forma e saj e rrumbullakët ofron përshtatshmëri të lartë në duart tuaja dhe mundëson depilim të përsosur.

Shpejtësi e dyfishtë

Depilatori siguron heqje të plotë, por njëkohësisht delikate të qimeve, në sajë të dy niveleve të shpejtësisë. Falë përzgjedhjes së 2 shpejtësive, mund të hiqni edhe qimet më të holla në zonat më të vështira për t'u arritur.

Mund të pastrohet me lehtësi

Furça kompakte e pastrimit largon në mënyrë efikase qimet që ngecin në disqet e pajisjes. Për një pastrim tërësor, thjesht hiqni kokën e depilatorit dhe lajeni nën ujë të rrjedhshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0151
Marka PHILIPS
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 20
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 3
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures No
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103609254

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni