DEPILATORE ROWENTA EP1025F5

Garancia: 24 muaj
3.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATORE ROWENTA EP1025F5
Marka Rowenta

Detaje

Pastrim i lehtë

Koka është e ndashme nga pjesa tjetër dhe mund të pastrohet me ujë për higjienë më të mirë.


Cilësi e lartë depilmi

Depilim ultra preçiz me 24 kapëse për heqjen edhe të qimeve më të shkurtra.

Funksion masazhues

Depilatori përmban kokërriza masazhuese për të reduktuar ndjeshmërinë e lëkurës kur tërheq qimet.

Përmasa kompakte

Dizajni kompakt dhe ergonomik ju jep mundësinë ta përdorni lehtësisht edhe në zonat më të vështira për t’u arritur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0132
Marka ROWENTA
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 24
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi No
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra Bojeqielli
Pesha (g) 299
Garancia normale 24
Ean Code 3121040037294

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni