DEPILATORE ROWENTA EP1030F5

Garancia: 24 muaj
3.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATORE ROWENTA EP1030F5
Marka Rowenta

Detaje

Pastrim i lehtë

Koka është e ndashme nga pjesa tjetër dhe mund të pastrohet me ujë për higjienë më të mirë.

Dy nivele shpejtësie

Depilatori ka dy nivele shpejtësie. Shpejtësia e parë është për zonat delikate ndërsa shpejtësia e dytë për depilim më të shpejtë.


Cilësi e lartë depilmi

Depilim ultra preçiz me 24 kapëse për heqjen edhe të qimeve më të shkurtra.

Funksion masazhues

Depilatori përmban kokërriza masazhuese për të reduktuar ndjeshmërinë e lëkurës kur tërheq qimet.

Përmasa kompakte

Dizajni kompakt dhe ergonomik ju jep mundësinë të përdorni lehtësisht depilatorin edhe në zonat më të vështira për t’u arritur.

Sipërfaqe e madhe depiluese

Koka e gjerë e depilatorit mbulon më shumë sipërfaqe lëkure me një kalim, për heqje më të shpejtë të qimeve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0117
Marka ROWENTA
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 24
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe / Roze
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 3121040035320

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni