Sale DEPILATORE ROWENTA EP5640D0

DEPILATORE ROWENTA EP5640D0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATORE ROWENTA EP5640D0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Trupi hermetik redukton zhurmën në mënyrë efektive për një performancë katër herë më të qetë.

Teknologjia Micro-Contact Comfort

Kjo teknologji ofron 100% kontakt me lëkurën për rezultate më të mira. Efiçiente edhe në qimet më të shkurtra.

Aksesor për pastrimin e lëkurës

Ky aksesor pastron lëkurën dhe e përgatit atë për depilim më delikat.

Aksesor për rruajtje

Ky aksesor ka tehe shumë efektive edhe për zonat sensitive.

Aksesor për zonat delikate

Këta aksesorë shërbejnë për të ndihmuar në depilimin e zonave delikate si sqetullat dhe zonën bikini.

Sesione preçize

Depilatori është efficient edhe për qimet më të shkurtra se 0.5 mm.

Dritë e integruar

Funksioni Vision ndriçon zonën që doni të depiloni, duke bërë të mundur heqjen e qimeve më të vogla edhe në zonat e vështira për t'u arritur.

Pastrim i lehtë

Koka është e ndashme nga pjesa tjetër dhe së bashku me aksesorët e tjerë mund të pastrohen me ujë për higjienë më të mirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0171
Marka ROWENTA
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 24
Nivelet e shpejtesise 3
Numri i kokave te depilimit 2
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures No
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe / Roze
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 3121040050439

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni