Sale DEPILATORE ROWENTA EP9300D0

DEPILATORE ROWENTA EP9300D0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 13.990 Lekë

Çmimi special 10.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATORE ROWENTA EP9300D0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezultate të menjëhershme pa dhimbje

Depilatori Aquaperfect Soft ofron depilim në kushte të thata dhe të lagura pasi është rezistent ndaj ujit për një proces pa dhimbje dhe lëkurë të butë.

Teknologji inovative

Soft Sensation është teknologji e cila ofron depilim pa dhimbje. Sistemi anesteziv masazhon lëkurën për të ulur ndjeshmërinë dhe funksionet ftohëse të ujit mbrojnë lëkurën nga ndjesia e djegies.

Pastrim i lehtë

Koka është e ndashme nga pjesa tjetër dhe së bashku me aksesorët e tjerë mund të pastrohen me ujë për higjienë më të mirë.

Depilim i përsosur

Efikasiteti i këtij depilatori dallohet edhe në qime më të shkurtra. Teknologjia Enhanced Micro-Contact siguron kontakt maksimal me trupin.

Seanca të gjata përdorimi

Depilatori ofron deri në 40 minuta përdorim pa kabllo për depilim edhe më të rehatshëm.

Trajtoni edhe zonat më delikate

Aksesor shtesë i cili vendoset te koka e depilatorit për depilim të butë në zona të ndjeshme.

Aksesor për rruajtje

Depilatori ka gjithashtu një aksesor për rruajtje efikase dhe delikate që kujdeset për lëkurën tuaj.

Dritë e integruar

Funksioni Vision ndriçon zonën që doni të trajtoni, duke bërë të mundur heqjen e qimeve më të shkurtra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0172
Marka ROWENTA
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 24
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 2
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi No
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe / Jeshile
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 3121040050446

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni