DEPILATOR PHILIPS IPL SC1995

Garancia: 24 muaj
41.400 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATOR PHILIPS IPL SC1995
Marka Philips

Detaje

Përdorim i sigurt dhe efektiv në shtëpinë tuaj

Philips Lumea përdor një teknologji të re të bazuar në dritë të quajtur IPL (Intense Pulsed Light), e ngjashme me teknologjinë e përdorur në sallonet profesionale të bukurisë. Philips e ka përshtatur këtë teknologji për përdorim të sigurt dhe efektiv në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Trajtim dhe aplikim i shpejtë

Zonë e madhe trajtimi për aplikim të shpejtë në zona të mëdha si këmbët.


Gëzoni lëkurën e butë çdo ditë

Philips Lumea aplikon butësisht rreze të dritës ndaj rrënjës së qimeve. Si pasojë, rritja e qimeve në trupin tuaj zvogëlohet gradualisht. Përsëritja e trajtimit disa herë e bën lëkurën tuaj bukur dhe pa asnjë qime.

Trajtim efektiv

Studimet klinike kanë treguar reduktim të ndjeshëm të qimeve në katër trajtime brenda dy javëve. Për të ruajtur këto rezultate, thjesht përsëriteni trajtimin kur është e nevojshme. Koha midis trajtimeve mund të ndryshojë në bazë të aftësisë që kanë qimet tuaj për tu rritur.

I përshtatshëm për një shumëllojshmëri të gjerë të llojeve të qimeve dhe të lëkurës

Philips Lumea punon në mënyrë efektive në qime bjondë të errët, kafe dhe të zeza. Philips Lumea nuk është efektive në qime të kuqe, bjondë të zbardhur apo të bardhë / gri. Philips Lumea gjithashtu nuk është i përshtatshëm për lëkurë të errët.

I sigurt dhe efektiv edhe në zona të ndjeshme

Përdoreni me vetëbesim për të hequr qimet në fytyrë dhe pjesët e trupit duke përfshirë këmbët, krahët dhe zonën poshtë krahëve, zonën bikini dhe barkun.

Pesë nivele të ndryshme të dritës

Philips Lumea ka pesë nivele rregulluese të dritës për të siguruar trajtim të butë dhe efektiv. Kur përdoret në mënyrën e duhur trajtimi IPL i Philips Lumea është i sigurt për t'u përdorur edhe në lëkurë dhe zona të ndjeshme të trupit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0185
Marka PHILIPS
Kategoria Depilator / 250000 pulsime
Numri i kapeseve No
Nivelet e shpejtesise 5
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Jo
Aksesore per masazhim te lekures No
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103753780

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni