Sale DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1994/00

DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1994/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 37.290 Lekë

Çmimi special 33.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1994/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Trajtim dhe aplikim i shpejtë

Zonë e madhe trajtimi për aplikim të shpejtë në zona të mëdha si këmbët.


Përdorim i sigurt dhe efektiv në shtëpinë tuaj

Philips Lumea përdor një teknologji të re të bazuar në dritë të quajtur IPL (Intense Pulsed Light), e ngjashme me teknologjinë e përdorur në sallonet profesionale të bukurisë. Philips e ka përshtatur këtë teknologji për përdorim të sigurt dhe efektiv në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Trajtim i provuar i sigurt dhe efektiv

Studimet objektive tregojnë deri në 85% zvogëlim të qimeve në vetëm tre trajtime . Katër trajtimet e para duhet të kryhen çdo 2 javë, pas të cilave do të jeni në gjendje të shihni rezultatet e dëshiruara. Për të ruajtur rezultatet, thjesht aplikojeni çdo 4 javë. Pas vetëm 8 trajtimeve ju mund të jeni të pastër nga qimet për 3 muaj.

I përshtatshëm për një shumëllojshmëri të gjerë të llojeve të qimeve dhe të lëkurës

Philips Lumea punon në mënyrë efektive në qime bjondë të errët, kafe dhe të zeza. Philips Lumea nuk është efektive në qime të kuqe, bjondë të zbardhur apo të bardhë / gri. Philips Lumea gjithashtu nuk është i përshtatshëm për lëkurë të errët.

Sensori i integruar i tonit të lëkurës

Sensori i integruar i tonit të lëkurës mat masën e lëkurës së trajtuar në fillim të çdo seance dhe herë pas here gjatë seancës. Nëse zbulon një ton të lëkurës që është shumë i errët për këtë produkt, automatikisht do të ndalojë emetimin e pulseve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0226
Marka PHILIPS
Kategoria Depilator
Numri i kapeseve No
Nivelet e shpejtesise No
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Jo
Aksesore per masazhim te lekures Jo
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni